Úvod > Pro rodiče > Stravování v MŠ

Stravování v MŠ

MŠ Revoluční a MŠ Jiráskova

Stravování v MŠ Sady zajišťuje vlastní školní jídelna na obou odloučených pracovištích. Stravování zajišťují kuchařky Monika Římáková (MŠ Jiráskova) a Anna Glogarová (MŠ Revoluční) ve spolupráci s vedoucí školní jídelny Jarmilou Podešvovou.

Jídelníček je sestavován na základě výživových norem zdravé výživy a dodržování spotřebního koše vybraných potravin.

Odhlášku stravy je možné provést nejpozději do 8.00 hodin daného dne na tel: MŠ Jiráskova - +420 556 708 899, MŠ Revoluční – +420 556 709 495

MŠ není technicky ani personálně vybavena k přípravě dietních pokrmů Je možné se domluvit na donášení vlastní stravy. Veškeré požadavky ohledně dietní stravy je nutné konzultovat s vedoucí školní jídelny.

Kontakt na vedoucí školní jídelny: Jarmila Podešvová – tel. +420 734 688 574

Zvýšení cen stravného 2023.pdf

MŠ Smetanovy sady

Na mateřskou školu Smetanovy sady se jídlo dováží ze ZŠ a MŠ Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace. V MŠ je pouze výdejna s výdejčí stravy Věrou Lušovskou.

Odhlášku stravy je možné provést nejpozději do 10.00 hodin předcházejícího dne na tel: MŠ Smetanovy sady - +420 556 709 105. Při nepřítomnosti dítěte musí být obědy odhlášeny. Lze vyzvednout pouze první oběd v den nepřítomnosti, pokud nebyl odhlášen.